دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک

آشنایی با انواع دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست

آشنایی با انواع دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست

دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست این روزها به یکی از واجبات در اکثر مکان‌های عمومی تبدیل شده است. چرا که با شیوع ویروس کرونا (COVID-19) تمامی افراد نیاز دارند تا دست‌های خود را بعد از تماس با اشیا در مکان‌های عمومی و پرجمعیت ضد عفونی کنند. براساس این نیاز مردم انواع مختلفی از این دستگاه‌ها با قیمت‌ها و ویژگی‌های مختلفی وارد بازار شده‌اند. اگر شما نیز به فکر سلامتی خود و اطرافیان خود هستید در این مقاله همراه ما باشید تا با این دستگاه و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

 

معرفی دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست

دستگاه‌ ضد عفونی کننده اتوماتیک دست به منظور از بین بردن میکروب‌ها و ویروس‌ها طراحی شده است. در نتیجه در محیط‌هایی که تردد بسیار بالا بوده و یا ضد عفونی بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است خرید این دستگاه توصیه می‌شود. حال اینکه تمام دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند خرید دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست بیشتر توصیه می‌شوند. این دستگاه‌ها شامل مخزنی هستند که محلول‌های ضد عفونی کننده درون آن ریخته می‌شوند. سپس به منظور تمیز کردن دست‌های محلول بدون تماس بر روی دست‌ها ریخته شده و ضد عفونی می‌شوند. به همین دلیل این دستگاه‌ها را با نام دستگاه الکل پاش نیز در بازار می‌شناسند.

 

انواع دستگاه‌ ضد عفونی کننده اتوماتیک دست

در حال حاضر تنوع بالایی در خصوص انواع دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست در بازار دیده می‌شود. اساس کار و هدف تمامی این دستگاه‌ها یکسان می‌باشد. در نتیجه صرفا تفاوت جزئی در طریقه ریخته شدن محلول ضد عفونی بر روی دست مشاهده می‌شود. این دستگاه‌ها عبارتند از:

·       دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست چشمی

یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌های ضد عفونی کننده نوع سنسوردار آن‌ها می‌باشد. این دستگاه‌ها با نام دستگاه‌های چشمی شناخته می‌شوند. به این صورت که افراد با قرار دادن دست‌های خود زیر آن سنسور فعال شده و الکل یا هر محلول ضد عفونی کننده دیگر از خروجی آن بیرون ریخته می‌شود. سنسورهایی که در این دستگاه‌ها به کار برده می‌شوند معمولا از نوع مادون قرمز یا اولتراسونیک هستند. شما می‌توانید دو مدل از این دستگاه‌ها را با نام
الکل پاش ضد عفونی کننده اتوماتیک دست چشمی اسالم مدل S801 و الکل پاش ضد عفونی کننده اتوماتیک دست چشمی اسالم مدل S802 از شرکت دیدافزا تهیه کنید.

·       دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست پدالی 

در کنار نوع چشمی، دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست پدالی قرار دارد. این نوع از دستگاه‌ها به کمک نیرویی که شخص با پا بر پدال تعبیه شده در آن وارد می‌کند محلول را بر روی دست می‌پاشند. در نتیجه نسبت به نوع سنسوردار ارزان‌تر بوده و دوام و طول عمر بیشتری دارد. از جمله پرفروش‌‌ترین مدل‌های این دستگاه، الکل پاش ضدعفونی کننده اتوماتیک دست پدالی اسالم مدل  ۸۰۱P و الکل پاش ضدعفونی کننده اتوماتیک دست پدالی اسالم مدل P۸۰۲ هستند که هم اکنون در شرکت دیدافزا موجود بوده و می‌توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید.

نوع دیگری از دستگاه ضد عفونی کننده با نام یو وی در بازار موجود هستند. اما به دلیل اینکه اشعه یو وی در آن‌ها به کار برده شده و استفاده مداوم از آن‌ها مضر می‌باشد فقط به معرفی دو مدل ذکر شده در بالا بسنده کردیم. تمامی این مدل‌ها در چندین شکل ایستاده، دیواری و رومیزی طراحی تولید می‌شوند. هر یک از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که باتوجه به موارد استفاده و انتظار کاربران از آن باید انتخاب و خریداری شوند.

 

راهنمای خرید دستگاه‌ ضد عفونی کننده اتوماتیک دست  

امروزه با ورود انواع مختلفی از این دستگاه‌ها به بازار تصمیم‌گیری و خرید برای مشتریان بسیار دشوار شده است. به همین دلیل مشتریان باید در حین خرید به یک سری از نکات مهم دقت کنند تا بتوانند دستگاه ایده‌آل و مناسب خود را تهیه کنند. قبل از هر چیزی باید نسبت به نوع دستگاهی که قصد خرید دارید تصمیم‌ بگیرید. مهم‌ترین قدم در انتخاب دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست تصمیم‌گیری بر اساس مکانی است که قصد استفاده از آن را دارید. به عنوان مثال در مکان‌های بسیار شلوغ و پرتردد نوع پدالی گزینه مناسب‌تری برای خرید خواهد بود. زیرا این دستگاه از مخزن بزرگتری برخوردار بوده و به دلیل پدالی بودن هزینه نگه‌داری چندانی نخواهد داشت. در حالی که نوع چشمی برای مکان‌های بسیار حساس‌تر و جاهای خلوت‌تر بیشتر توصیه می‌شود.

شرکت دیدافزا به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر دو مدل ۸۰۱P و ۸۰۲P را برای علاقه‌مندان به خرید دستگاه الکل پاش ضدعفونی کننده اتوماتیک دست پدالی پیشنهاد می‌دهد. همچنین در خرید دستگاه الکل پاش ضدعفونی کننده اتوماتیک دست چشمی دو مدل ۸۰۱S و ۸۰۲S می‌توانند گزینه خوبی برای شما مشتریان باشند. مدل‌های معرفی شده از کیفیت‌ بالایی برخوردار بوده و مورد تایید خریداران قبلی هستند.

 

قیمت دستگاه‌ ضد عفونی کننده اتوماتیک دست

اسالم یکی از بهترین برندها در بین تولیدکنندگان دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست ایرانی به شمار می‌آید. این برند علاوه بر کیفیت بالایی که دارد در مقایسه با نمونه‌های مشابه از قیمت مناسب‌تری نیز برخوردار است. اگر قصد خرید دارید برای کسب اطلاعات بیشتر نظیر قیمت دستگاه‌ها و مشخصه آن‌ها می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. علاوه بر آن امکان دسترسی به کارشناسان فروش با شماره  ۹۱۰۷۷۰۸۸(۰۲۱) وجود داشته و شما را در تمامی مراحل خرید و انتخاب دستگاه مناسب کمک خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید