قوانین و مقررات سایت دیدافزا

ضمن تشکر از انتخاب مجموعه حفاظتی دیدافزا ، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین دیدافزا است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

شرایط و قوانین:

 1. خرید کالا و خدمات از سایت دیدافزا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@didafza.com يا از بخش تماس با ما سايت درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
 3. ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.
  کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت نمایند.
 4. افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌ خانوادگی ، رمزعبور و آدرس پست الکترونیکی ، کاربران با وارد نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
 5. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
 6. عضویت در سایت دیدافزا رایگان است.
 7. کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد یا مخالف قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران باشد یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

مراحل خرید:

 1. بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت و بررسی و انتخاب
 2. پرداخت مبلغ تعیین شده به‌ صورت آنلاین یا کارت به کارت توسط خریدار
 3. ارسال کالا با پیک یا پست یا انجام خدمات مربوطه توسط گروه دیدافزا
 4. چنانچه مشخص گردد خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کرده است دیدافزا حق دارد سفارش را باطل کند.