تصمیم گرفتم تجربیات خودم و آموزش ها و اطلاعات اساتید رو یه جوری جمع اوری کنم و دراختیار همه قرار بدم تا بقیه هم استفاده کنن


در دوره دانشجویی زمانی که درگیر درس و تحقیقات دانشگاهی بودم پس از چند هفته کار و درس و خستگی روزمرگی آن زمان ، با خانواده تصمیم گرفتیم به یک مسافرت دوسه روزه بریم. بعد از مشورت با پدر و مادرم تصمیم گرفتیم چند روزی بریم شمال و خارج از هیاهوی شهرنشینی چند روزی خوش باشیم .
اتفاقا رفتیم و خیلی هم بهمون خوش گذشت .

از سفر که برگشتیم با یک صحنه تاسف بار عجیب روبرو شدیم . دیدیم قفل در خونمون شکسته شده ، رفتیم تو و دیدیم همه وسایل خونمون زیر و رو شده . همونجا نشستم و زدم توی سرم بلند گفتم “ای وای دزد اومده خونه” . رفتیم تو خونه رو گشتیم دیدیم جا تَره و بچه نیست!

دزد نامرد کل خونه رو بهم ریخته و به هیچی رحم نکرده . متاسفانه لپ تاپ بابام و طلاهای مامانم رو پیدا کرده بود و برده بود.

بعد از اینکه وضعیت خونه رو به حالت اولش برگردوندیم به اتاقم رفتم که بخوابم ولی از شدت ناراحتی تا صبح خوابم نبرد. به شدت فکرم مشغول شده بود که چرا باید اینطوری بشه ؟!

عامیانه بگم که هرچی تو این چند روز بهمون خوش گذشته بود از دماغمون در اومد. هی به خودم میگفتم که کاش یه کاری میکردیم که اینطوری نشه! فردای اون شب پدرم به یکی از دوستاش که تو کار دزدگیر بود زنگ زد و گفت بیاد برای خونمون دزدگیر و دوربین مداربسته نصب کنه.

چند روز بعد هم نصابشون اومد نصب کرد و رفت. خیلی هم گرون نشد سیستم خوبی شد . دیگه از اون به بعد هر موقع جایی میرفتیم از مسافرت یا مهمونی بابام با گوشیش همش خونه رو زیرنظر داشت. دیگه کوچکترین حرکت توی خونه روی گوشی بابام آژیر می کشید و اونم سریع می دید که توی خونه چه خبره.

ای کاش این کار رو زودتر انجام داده بودیم ، نزدیک ۱۰ میلیون تومن اون موقع (سال۸۵) ازبین نمی رفت و اینهمه بهم ریختگی خونه و اعصاب خوردی نداشتیم.

مدتها به فکر بودم و با استادمون چندبار مشورت کردم که چجوری میشه جلوی این اتفاقات رو گرفت ؟ تصمیم گرفتم تجربیات خودم و آموزش ها و اطلاعات اساتید رو یه جوری جمع اوری کنم و دراختیار همه قرار بدم تا بقیه هم استفاده کنن . شاید یه کم فکرمون رو به کار می انداختیم و با یه تغییرات جزیی تو خونه و یا یه هزینه اندک جلوی این اتفاقات رو می شد گرفت.

با دوستان اون دوره دانشگاه تصمیم گرفتیم باهم یه تیم تخصصی تشکیل بدیم ، با آموزش و مشاوره به بقیه مردم بتونیم اونا رو از اتفاقات بد آینده شون آگاه کنیم و سعی کنیم جلوی اون اتفاقات بد رو بگیریم.

این شد که بعد از سالها تصمیم گرفتم یک سایت تاسیس کنم بنام (دیدافزا) که از طریق اون تجربیات و اطلاعات علمی که خودمون بدست آوردیم رو با راهکارهای اساتید و اهل فن جمع آوری کنیم و در اختیار بقیه قرار بدیم که شاید ما بتونیم در آینده نزدیک شاهد باشیم که دیگه هیچ دزدی نتونه به هیچ خونه ای وارد بشه ویا اگر خدای نکرده وارد شد راحت گیر بیافته.

باید کمی عجله کرد و هرچه زودتر باهم بشینیم و جلسه ای تشکیل بدیم و راه های مختلف حفاظت و امنیت خونه هامون رو باهم بررسی و اجرا کنیم.

کار رو باید به کاردان سپرد و از اهل فن مشورت گرفت…

به امید آینده ای روشن

مهدی حقایقی

مدیر مجموعه طراحی و مشاوره دیدافزا

مزایا

  • همیشه ما خودمان را جای مشتری میگذاریم تا نیازهای واقعی مشتریان را درک کنیم .
  • تیم مشاوره ای ما همیشه بهترین پیشنهادات را برای مشتریان ارائه میدهند.
  • سعی کردیه ایم تا بهترین قیمتها را ارائه دهیم تا اعتماد مشتریان را جلب کنیم.
  • پس از نصب سیستم ، تمامی اجزا و کارایی آن را به مشتری راهنمایی و آموزش می دهیم.
  • خدمات پشتیبانی دوره ای و دائمی ما بیشترین رضایت مشتریان را به ارمغان آورده است.
  • در تمامی مراحل از مشاوره تا پشتیبانی کاملا دوستانه درکنارتان هستیم.
  • هیچ وقت ازاینکه ما درکنارتان هستیم ناراضی نخواهید بود.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
فروشگاه
0 Wishlist
0 آیتم سبد خرید
My account