سیستم های حفاظتی

بهترین سیستم های امنیتی منزل در سال 2018

قفل هوشمند

در این مقاله از سری مقالات سایت دیدافزا به معرفی و توضیح بهترین سیستم های امنیتی منزل در سال 2018 میلادی می پردازیم . سیستم امنیتی منزل یکی از مهم ترین دغدغه های هر فرد صاحب خانه ای می باشد از دستگاه های هشدار حریق تا سیستم های هوشمند حرکتی همگی شامل سیستم امنیتی منزل هستند .

سیستم های هوشمند امنیتی منزل

سیستم های هوشمند امنیتی منزل به سرعت خود را در بازار جهانی معرفی کرد. این سیستم ها اغلب از تکنولوژی اینترنت اشیاء برای انجام خدمات خود استفاده می کنند. و به دلیل راحت بودن و به نسبت مقرون به صرفه بودن آن ها مورد توجه افراد مختلف قرار گرفت . این سیستم ها علاوه بر اینترنت اشیا ء از تکنولوژی های دیگری مانند هوش مصنوعی ، بینایی ماشین ، تشخیص صدا و … ستفاده می کنند .

در سال 2018 تعداد زیادی سیسیتم های امنیتی منزل معرفی شدند . که جدیدترین آن ها قفل هوشمند درب است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم .

اینترنت اشیاء برای تنظیم یک خانه هوشمند که در آن شما می توانید از قفل درب، چراغ، ترموستات، و حتی فیدرهای حیوان خانگی، با استفاده از گوشی های هوشمند و برنامه خود، از راه دور کنترل کنید.سیستم های امنیتی هوشمند به شدت قابل تنظیم و در دسترس هستند به عنوان کیت های خودکار و یا به صورت برنامه هایی بر روی دستگاه های هوشمند نصب شونده هستند .

 

 

یکی از جالب ترین سیستم های امنیتی منزل ، قفل هوشمند درب است . با استفاده از این دستگاه خیلی راحت می توان از ورود و خروج افراد اطلاع پیدا کرد .

یک قفل هوشمند را می توان با استفاده از یک برنامه تلفن همراه باز و بسته کرد و هنگامی که کسی درب را قفل کند یا درب را باز کند، یک اعلان ارسال می کند .

امکانات مورد نیاز شامل geofencing، که از خدمات مکان تلفن شما برای قفل کردن و باز کردن درب استفاده می کند، فعال سازی صدا با استفاده از Siri (HomeKit)، Google Home یا Amazon Alexa، پشتیبانی از IFTTT و ادغام با سایر دستگاه های خانگی هوشمند مانند doorbells ویدیو، دوربین های فضای باز، ترموستات، آلارم دود، و روشنایی متصل شده است. بسیاری از مدل های قفل هوشمند برای انتخاب  وجود دارد.

از جمله قفل بدون قفل بدون قفل، قفل صفحه نمایش لمسی، و کلید ترکیبی و قفل صفحه لمسی وجود دارد .

این سیستم هنوز در بازار ایران موجود نیست و بهترین جایگذین برای این محصول درب اتوماتیک است .

این محصول در سایت دیدافزا موجود است و شما براحتی می توانید آن را تهیه کنید .

 

آیا می توانیم فقط از دوربین مدار بسته استفاده کنیم ؟

اگر شما در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و زمانی که خانه نیستید، وقتی می خواهید خانه ها را در مورد چیزهایی نگهدارید، یک دوربین مدار بسته می تواند این کار را با هزینه ی کمتری انجام دهد تا آنچه که برای یک سیستم امنیتی اختصاصی پرداخت می کنید. تنوع دوربین مدار بسته برای منازل بسیار زیاد است و با توجه به نیاز خودتان می توانید دوربین مدار بسته خود را انتخاب کنید .

دوربین مداربسته

می توانید از دوربین مدار بسته تحت شبکه یا همان دوربین آی پی و یا دوربین مدار بسبته بی سیم استفاده کنید و براحتی تصاویر ضبط شده توسط دوربین را داخل گوشی های خودتان مشاهده کنید .

یک دوربین در فضای باز ایده آل است برای مراقبت از آنچه در خارج از منزل اتفاق می افتد. این دستگاه ها مقاوم به آب و هوا هستند و به طور معمول نیاز به خروجی GFCI نزدیک (مدار قطع کننده مدار زمین) برای تامین برق دارند، هرچند تعدادی مدل باتری باتری وجود دارد. همانطور که با همتایان داخلی خود، دوربین های بیرونی به شبکه Wi-Fi شما متصل می شوند و به شما امکان می دهند ویدیو های زنده را از تلفن خود مشاهده کنید. آنها نسبتا آسان برای نصب هستند، اما اگر شما با سیم کشی برق آشنا یا راحت نیستید، ممکن است بخواهید برق کار حرفه ای انجام دهید.

 

سیستم های هوشمند که اغلب آن ها از تکنولوژی اینترنت اشیاء استفاده می کنند هنوز در بازار ایران مطرح نیستند .

سیستم های هوشمند امنیت منزل بسیار راحت و به نسبت مقرون به صرفه هستند .

امیدواریم در سال های آینده شاهد رونق این دستگاه ها در بازار ایران باشیم و شما بتوانید از طریق سایت ما سیستم های

هوشمند مورد نیاز خود را تامین کنید .

با ارسال دیدگاه خود نسبت به مقالات ما را همراهی کنید .

در کنارتان هستیم (مشاوره رایگان)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید