خدمات تخصصی و فوق تخصصی دیدافزا

امنیت شبکه و امنیت ابری

 سرویس مانیتورینگ 24 ساعته

از امنیت شبکه چه می دانید ؟

همان گونه که می دانید، پیشرفت چشمگیر فناوری اطلاعات در دنیای امروز ارتباطات و شبکه های کامپیوتری را به یکی از مهم ترین ابزارهای لازم تبدیل نموده است. هنگامی که بحث شبکه و ارتباطات مطرح می شود، امنیت شبکه نیز اهمیت می یابد.

امنیت شبکه

خدمات امنیت شبکه بصورت سرویس

DDoS

جالب و در عین حال لازم است بدانید که اتک یا به عبارت دیگر حمله DDOS یکی از بزرگ ترین و خطرناک ترین حملاتی است که در بستر اینترنت صورت می پذیرد. گفتنی است که نام این حمله را از عبارت Distributed Denial of Service برگرفته اند. این دسته از حملات سرویس مورد نظر را خراب نمی نمایند، بلکه پهنای باند یا اتصال پذیری شبکه را هدف قرار داده و بدین ترتیب موجب ناتوانی شبکه و سرور در ارائه سرویس عادی می گردند. 

حملات DDOS با استفاده از ارسال بسته های داده به قربانی صورت می پذیرد. در چنین شرایطی شبکه یا ظرفیت پردازشی قربانی در بسته های اطلاعاتی غرق شده و بدین ترتیب کاربران و مشتریان موفق به دستیابی به سرویس نمی گردند.

به طور کلی می توان گفت هنگامی یک حمله به سایت را از نوع حمله دیداس در نظر می گیرند که در اثر کارهای مخرب دسترسی به یک کامپیوتر یا منبع شبکه مسدود گردد. اگرچه این حمله لزوما به تخریب داده ها به طور مستقیم و دائمی نمی پردازد، اما دسترس پذیری منابع را با مشکل مواجه می کند.

DDoS
DDoS Mitigation as a Service

DDoS Mitigation as a Service

همانطور که در تصویر مشخص است ، با این روش ترافیک سایت مشتری پشت سرویس DDoS قرار گرفته و IP که End User از سایت می بیند ، IP سرویس دهنده است.

به عنوان مثال سایت مشتری با نام Example.com و IP: 200.200.200.20 در یک دیتاسنتری در دنیا هاست شده است. اما End User اطلاعی در مورد آن ندارد چراکه Example.com با IP: 185.105.185.0/24  که IP سرویس دهنده است دیده می شود.

در این روش مهم نیست وب سایت ، اپلیکیشن و یا سرور شما در کدام دیتاسنتر و یا کشور باشد ، ترافیک شما توسط سرویس DDoS ما Protect می شود.

Load Balancer as a Service

روش بالا ترافیک سایت ، اپلیکیشن و یا سرویس مشتری در 2 دیتاسنتر مختلف قرار دارد (Sync نگه داشتن دیتا به عهده مشتری است) و نیاز دارد بر اساس یک الگوریتمی ترافیک بین این 2 سرور تقسیم شود و یا تا زمانی مشخص (قطع شدن سرور در دیتاسنتر A) ترافیک روی یک دیتاسنتر باشد و پس از روی دیتاسنتر دیگر.

مزایای این سرویس اینست : با تغییر IP و تغییر دیتاسنتر نیازی به تغییر در DNS و Downtime نخواهید داشت. درصورت قطعی سرویس دریک مرکز ، مرکز دیگری به صورت خودکار ترافیک سایت را هندل می کند.

امکان استفاده از سرویس DDoS Mitigation را نیز دارید.

Load Balancer as a Service
Firewall as a Service

Firewall as a Service

در این روش شما بدون داشتن فایروال امکان داشتن آن را خواهید داشت. مثلا می توانید از سرویس Port Blocking  آن استفاده نمایید. سرویس Country Blocking و یا هر قابلیتی که یک فایروال به شما ارایه می دهد را دارید. ضمن اینکه تمامی این سرویس ها(DDoSaaServic, LAaaService, FWaaService) به صورت همزمان و کنار هم قابل استفاده است.

آشنایی با امنیت ابری

cloud security didafza

Cloud Security Service

امنیت ابری به مجموعه ای متشکل از افراد، نرم افزارها، فناوری ها، سیاست ها و فرآیندها دلالت دارد که به منظور حفاظت از داده ها، به عنوان سرویس ارایه می شود و نیازی به نصب یا خرید فایروال و سخت افزار خاصی نمی باشد. به شکل ساده تر می توان گفت که امنیت ابری به معنای ساخت یک لایه محافظتی برای دیتاها، برنامه ها و زیر ساخت های به کار گرفته شده در فضای ابری می باشد؛ اما بدون نیاز به خرید تجهیزات اضافی و تنها با خرید سرویس های امنیتی بر بستر ابر.

ما چگونه امنیت ابری را ارائه می دهیم؟

امنیت ابری به مجموعه ای متشکل از افراد، نرم افزارها، فناوری ها، سیاست ها و فرآیندها دلالت دارد که به منظور حفاظت از داده ها، به عنوان سرویس ارایه می شود و نیازی به نصب یا خرید فایروال و سخت افزار خاصی نمی باشد. همچنین شما نیاز به استخدام نیروی متخصص مقیم بصورت دائمی ندارید. به شکل ساده تر می توان گفت که امنیت ابری به معنای ساخت یک لایه محافظتی برای دیتاها، برنامه ها و زیر ساخت های به کار گرفته شده در فضای امن ابری می باشد؛ اما بدون نیاز به خرید تجهیزات اضافی و تنها با خرید سرویس های امنیتی بر بستر ابر.
اگر نگران امنیت شبکه ابری خود هستید، همه چیز را به ما بسپارید تا با سابقه ای درخشان در زمینه امنیت شبکه، امنیت ابری و امنیت دیتاسنتر حافظ امنیت شبکه شما باشیم !

امنیت مجازی

تیم تخصصی ما

کارشناس شبکه - مایکروسافت - سیسکو - میکروتیک
سید مصباح طاهراحمدی
کارشناس شبکه
کارشناس ارشد دیتاسنتر ، سیستم عامل ، لینوکس ، Containers
زاره گاسپاریان
کارشناس ارشد شبکه
کارشناس IT ، سخت افزار و نرم افزار شبکه ، کارشناس مدیریت بازرگانی
Mahdi
مهدی حقایقی
مدیر پروژه - کارشناس IT و مدیریت
کارشناس سیسکو ، میکروتیک ، امنیت شبکه
مریم رحیمی
کارشناس سیسکو - میکروتیک

تضمین خدمات، کیفیت برتر

رضایت مشتریان ما ، بهترین معرف برای ماست

درخواست تماس

لطفا نام و تلفن همراه خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

امنیت و آرامش با دیدافزا

فروشگاه
0 Wishlist
0 آیتم سبد خرید
My account